Van dezelfde kunstenaarsgroep Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)
Omschrijving
Michel van Overbeeke (1942)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1988
Techniek
Ets/Aquatint
Drager
Geschept Papier
Stijl
Modern
Onderwerp
Abstract
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
23 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst
39.5 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
13/60
Mooie werk in heldere kleuren, geplaatst in een eenvoudig lijst. In potlood gesigneerd, genummerd en gedateerd.
Zie ook onze andere werken van Michel van Overbeeke.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met PostNL.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 9,00