Milou Hermus - Kunstacad. st Joost Breda - uit de serie "Shirtmakers" - handgesigneerd - Verkocht

Milou Hermus - Kunstacad. st Joost Breda - uit de serie "Shirtmakers" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Milou Hermus - Kunstacad. st Joost Breda - uit de serie "Shirtmakers" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Milou Hermus - Kunstacad. st Joost Breda - uit de serie "Shirtmakers" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Milou Hermus - Kunstacad. st Joost Breda - uit de serie "Shirtmakers" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Milou Hermus - Kunstacad. st Joost Breda - uit de serie "Shirtmakers" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Milou Hermus - Kunstacad. st Joost Breda - uit de serie "Shirtmakers" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Milou Hermus - Kunstacad. st Joost Breda - uit de serie "Shirtmakers" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Milou Hermus - Kunstacad. st Joost Breda - uit de serie "Shirtmakers" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Milou Hermus - Kunstacad. st Joost Breda - uit de serie "Shirtmakers" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Milou Hermus - Kunstacad. st Joost Breda - uit de serie "Shirtmakers" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
  • Milou Hermus (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • MILOU HERMUS

    Milou Hermus (Amsterdam) kwam op jonge leeftijd terecht op de Academie voor Kunst en Vormgeving St-Joost. In de afgelopen veertig jaar heeft Hermus veel geëxposeerd in galeries en musea in binnen- en buitenland. Ze heeft voor een groot aantal tijdschriften en dagbladen gewerkt en voor veel bedrijven ‘artwork' gemaakt. Daarnaast was zij (gast)docent aan diverse kunstacademies. Tijdens haar loopbaan heeft ze meerdere prijzen in ontvangst genomen zoals de Dutch Illustration prijs en de Art Directors prijs voor een serie tekeningen in het tijdschrift Avenue.

weinig zichtbare onregelmatigheden.

Milou Hermus (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (113)

3048 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
60 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:17-05-2019 om 13:54
Eindtijd:31-05-2019 om 21:20
Biedingen (4)
hupa
31 mei / 20:27
€ 25
isabelle10
24 mei / 13:36
€ 20
Pieter150
24 mei / 13:36
€ 15
Pieter150
21 mei / 23:20
€ 10