Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 53 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | prent 190 |
Leuk werk van Milvia Maglione (1934) uitgebracht bij Prent 190.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 12-12-2023 om 8:21 |
Eindtijd | 26-12-2023 om 21:07 |