Litho van Minno Banning(Sneek 1947). Studeerde aan de Jan Eyck Academie Maastricht, Minerva Groningen en Universiteit New Mexico in de VS. Litho met de titel "Zambia ".
Oplagenummer 18/20. Maat werk H. 70 x B. 90 cm.
Minno Banning werd geboren in 1947 en werd vooral creatief beïnvloed door de jaren zestig. Historisch gezien in de context van de Koude Oorlog, belichamen de jaren zestig een buitengewoon krachtig tijdperk dat een aanzienlijk aantal onderbrekingen genereerde en de volgorde van alle dingen in twijfel trok. In Europa zouden het IJzeren Gordijn en de Berlijnse muur voor eeuwig mensen en overtuigingen markeren, terwijl in de VS problemen zoals de Cubaanse rakettencrisis en de oorlog in Vietnam voor altijd de komende generaties zouden beïnvloeden. Van onderwijs tot genderkwesties en ideologieën, er ontwikkelde zich een herdefinitie van sociale normen in de westerse samenleving, met baanbrekende waarden en bewegingen .