5. Minno Banning

Minno Banning (1947)

1 aangeboden items / 13 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Minno BANNING (Sneek 1947) Jan Eyck Academie Maastricht, Minerva Groningen en Universiteit New Mexico in de VS.

Minno Banning - Kleuren litho, Titel, "Zambia ". kopen? Bied vanaf 15!

Minno Banning - Kleuren litho, Titel, "Zambia ".

Geplaatst doorduif

Eindtijd04-08-2021 om 22:48

TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst