Christian Dotremont - Litho: De tot instant - 1976 kopen? Bied vanaf 1999!
Christian Dotremont (1922-1979) Belgisch Litho: De tot instant - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.999
Karel Appel - Litho: 1976 kopen? Bied vanaf 795!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Litho: 1976
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 795
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Carl-Henning Pedersen - Himmelfahrten, litho (groot) kopen? Bied vanaf 325!
Carl-Henning Pedersen (1913-2007) Deens Himmelfahrten, litho (groot)
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Eugène Brands - Ingelijste gouache - 1963(nieuwe lijst!!) kopen? Bied vanaf 899!
Techniek Gouache
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 899
Egill Jacobsen - Vliegerhoofd, litho (groot) kopen? Bied vanaf 325!
Egill Jacobsen (1910-1998) Deens Vliegerhoofd, litho (groot)
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Techniek Zilver
Afmetingen 49 x 57 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 299
1 bieding
Techniek Litho
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Techniek Aquarel
Afmetingen 49 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.995
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Roger Raveel - Hand met sigaret kopen? Bied vanaf 795!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Hand met sigaret
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Benjamin Van Oost - Black kopen? Bied vanaf 495!
Benjamin Van Oost (1980) Belgisch Black
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Olivier Ameye - Hundred of lines kopen? Bied vanaf 2375!
Olivier Ameye (1973) Belgisch Hundred of lines
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.375
Olivier Ameye - Please stand by kopen? Bied vanaf 1295!
Olivier Ameye (1973) Belgisch Please stand by
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.295
Roger Raveel - Zelportret kopen? Bied vanaf 745!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Zelportret
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 745
Panamarenko - Le siecle de Kafka kopen? Bied vanaf 1675!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Le siecle de Kafka
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.675
Roger Raveel - interieur en slagschaduw kopen? Bied vanaf 845!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch interieur en slagschaduw
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 845
William Malucu - Passion kopen? Bied vanaf 300!
William Malucu (1975) Braziliaans Passion
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 180 cm (h x b)
€ 300
Jan Makkes - Engelmunduskerk Oud Velsen kopen? Bied vanaf 250!
Jan Makkes (1935-1999) Nederlands Engelmunduskerk Oud Velsen
Techniek Gouache
Afmetingen 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Leon Bosboom - Acyl op doek, Ganador (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 275!
Leon Bosboom (1959) Nederlands Acyl op doek, Ganador (Zeer groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 112.5 x 147 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 275
Afmetingen 71 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Marius de Jongere - Fraai havengezicht van Rotterdam kopen? Bied vanaf 850!
Marius de Jongere (1912-1977) Nederlands Fraai havengezicht van Rotterdam
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Corneille - Danse des insectes dans l'herbe kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Danse des insectes dans l'herbe
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
James Rizzi - RUN - RUN - RUN kopen? Bied vanaf 500!
James Rizzi (1950-2011) Amerikaans RUN - RUN - RUN
Afmetingen 25 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Harry Maas - Gezicht op East Dean, East Sussex kopen? Bied vanaf 300!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Gezicht op East Dean, East Sussex
Techniek Aquarel
Afmetingen 48 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Techniek Gravure
Afmetingen 70 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Corneille - Suite des herbes, 1972 kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Suite des herbes, 1972
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Clemens Briels - Handbewerkte zeefdruk Nr. 4 - Un jardiro secreto - op paneel kopen? Bied vanaf 325!
Clemens Briels (1946) Nederlands Handbewerkte zeefdruk Nr. 4 - Un jardiro secreto - op paneel
Afmetingen 103 x 126 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Stan Goes - Abstracte figuur in zwart, rood en geel kopen? Bied vanaf 250!
Stan Goes (1957) Nederlands Abstracte figuur in zwart, rood en geel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250