Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1974 |
Techniek | Preeg/Blinddruk |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 7 |
Zeer mooie werk van deze Italiaanse kunstenaar. Hier niet heel bekend, maar in Italië een beroemdheid, wiens objecten en installaties zeer gezocht zijn. Preegdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1964/1974) en genummerd (E.A VI / VII = 6/7), een Épreuve d’Artiste exemplaar. Onderaan het blad ook een opdracht aan vrienden in Amsterdam in het frans. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 39cm x 35cm (blad), 28cm x 28cm (beeld)
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 10-2-2020 om 14:14 |
Eindtijd | 24-2-2020 om 20:05 |