Nic Jonk - 5 boeken, 3x gesigneerd --> gratis verzonden NL

Nic Jonk - 5 boeken, 3x gesigneerd --> gratis verzonden NL kopen? Bied vanaf 50!
Nic Jonk - 5 boeken, 3x gesigneerd --> gratis verzonden NL kopen? Bied vanaf 50!Nic Jonk - 5 boeken, 3x gesigneerd --> gratis verzonden NL kopen? Bied vanaf 50!Nic Jonk - 5 boeken, 3x gesigneerd --> gratis verzonden NL kopen? Bied vanaf 50!Nic Jonk - 5 boeken, 3x gesigneerd --> gratis verzonden NL kopen? Bied vanaf 50!Nic Jonk - 5 boeken, 3x gesigneerd --> gratis verzonden NL kopen? Bied vanaf 50!Nic Jonk - 5 boeken, 3x gesigneerd --> gratis verzonden NL kopen? Bied vanaf 50!Nic Jonk - 5 boeken, 3x gesigneerd --> gratis verzonden NL kopen? Bied vanaf 50!Nic Jonk - 5 boeken, 3x gesigneerd --> gratis verzonden NL kopen? Bied vanaf 50!Nic Jonk - 5 boeken, 3x gesigneerd --> gratis verzonden NL kopen? Bied vanaf 50!Nic Jonk - 5 boeken, 3x gesigneerd --> gratis verzonden NL kopen? Bied vanaf 50!
  • Nic Jonk (1928-1994)
TypeKunstboeken
Jaartal1982
TechniekSoftcover
StijlExpressionistisch
OnderwerpBeeldende Kunst
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Pagina's80

Wordt binnen NL gratis verzonden.
=1 softcover, gesigneerd, "Beelden uit de lucht gegrepen"

=1 monumentale softcover uit 1978,  "Sculpture".

Daarbij 3 boeken door zijn weduwe Greet:
=2x softcover ( beiden door haar gesigneerd)
=1x hardcover.

Boeken zijn in goede gebruikte staat. De 2 grootste boekwerken zijn wat sleets.

Starttijd:16-08-2022 om 20:53
Eindtijd:30-08-2022 om 19:52
Openingsbod € 50
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland