Prachtig klein, maar zeer verfijnd beeld(je) van Nic Jonk in een oplage van 100 exemplaren in massief brons.
Het werk is aan de onderzijde hand gesigneerd en genummerd (dit is nummer 23). Datering ook aan de onderzijde, jaar: 1981.
Formaat 13 x 5,5 x 6 cm..
In zeer goede conditie.
Verzending per post (aangetekend en verzekerd) geen probleem, afhalen in Lelystad (of - als dat makkelijker is - Monnickendam) uiteraard ook mogelijk.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lelystad, Nederland
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,00
€ 17,00
Europese Unie
€ 17,00