Nic Jonk - Zonder titel "PAARD"

Nic Jonk - Zonder titel "PAARD" kopen? Bied vanaf 95!
Nic Jonk - Zonder titel "PAARD" kopen? Bied vanaf 95!Nic Jonk - Zonder titel "PAARD" kopen? Bied vanaf 95!Nic Jonk - Zonder titel "PAARD" kopen? Bied vanaf 95!Nic Jonk - Zonder titel "PAARD" kopen? Bied vanaf 95!Nic Jonk - Zonder titel "PAARD" kopen? Bied vanaf 95!Nic Jonk - Zonder titel "PAARD" kopen? Bied vanaf 95!Nic Jonk - Zonder titel "PAARD" kopen? Bied vanaf 95!Nic Jonk - Zonder titel "PAARD" kopen? Bied vanaf 95!Nic Jonk - Zonder titel "PAARD" kopen? Bied vanaf 95!Nic Jonk - Zonder titel "PAARD" kopen? Bied vanaf 95!Nic Jonk - Zonder titel "PAARD" kopen? Bied vanaf 95!
  • Nic Jonk (1928-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Fraaie zeefdruk. Is gelijst geweest, geplakt op karton. Er zit een vouwtje rechtsboven. ( detailfoto). Afmeting litho 100 x 79,5 cm.  Karton eronder meet 124 x 93 cm.
 I.v.m. Afmeting  is verzending niet mogelijk.
ConditieRedelijk

Zeefdruk is geplakt op karton. Is gelijst geweest.

Sluit over 6d 23u 48m 49s
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieUden, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:28-09-2022 om 21:37
Eindtijd:08-10-2022 om 20:29