Nicolaas Wijnberg - Zelfportret, droge naald ets (eerste druk van slechts 5 stuks) - Verkocht

Nicolaas Wijnberg - Zelfportret, droge naald ets (eerste druk van slechts 5 stuks) kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Nicolaas Wijnberg - Zelfportret, droge naald ets (eerste druk van slechts 5 stuks) kopen? Bied vanaf 250!Nicolaas Wijnberg - Zelfportret, droge naald ets (eerste druk van slechts 5 stuks) kopen? Bied vanaf 250!Nicolaas Wijnberg - Zelfportret, droge naald ets (eerste druk van slechts 5 stuks) kopen? Bied vanaf 250!Nicolaas Wijnberg - Zelfportret, droge naald ets (eerste druk van slechts 5 stuks) kopen? Bied vanaf 250!Nicolaas Wijnberg - Zelfportret, droge naald ets (eerste druk van slechts 5 stuks) kopen? Bied vanaf 250!Nicolaas Wijnberg - Zelfportret, droge naald ets (eerste druk van slechts 5 stuks) kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2990 verkochte items
Alle items van deze verkoper (227)
  • Nicolaas Wijnberg (1918-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1951
TechniekDroge Naald
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5

Zeer zeldzame ets van Nicolaas Wijnberg.  Droge naald ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’51) en genummerd (1/5).  In zeer goede conditie.  Blad heeft ingelijst gezeten want er is een lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout.  In de marge zitten wat lichte kreukjes en vlekjes.  Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend, want het etsbeeld en de directe marge eromheen is perfect.

Deze ets staat ook afgebeeld in het boek “Nicolaas Wijnberg / een Amsterdamse schilder” op pagina 64 (zie foto’s 5 en 6).  Het boek wordt niet meegeleverd.

Afmetingen: 54cm x 36cm (blad), 30cm x 25cm (beeld)

Nicolaas Wijnberg (1918-2006)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2990 verkochte items
36 cm
54 cm
Dit item is verkocht voor 287,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-01-2020 om 21:09
Eindtijd:03-08-2020 om 20:58
robert06
03 aug. / 20:42
€ 250