Goran Warff - Vaas Kosta Boda Crystal Collection
Laurens Jannis Braams - Hoogaars Arnemuiden
Goran Warff - Polar Ice candle holder
Type kunstwerk | Schilderij |
Drieluik met kleurenetsen van Oscar Verpoorten. Jaar: 1975. Titel: Houten kotter opgelegd te Oostende 1975. Afmetingen werk incl lijst: H44 x b98 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Gewicht: 8,2 kg.
Lijsten:
Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit worden vermeld.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 16-4-2018 om 14:56 |
Eindtijd | 23-4-2018 om 20:56 |