Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Hele grote ets van Oscar Verpoorten. Jaar: 1984. Titel: Meters. Nummer: 2/10. Afmetingen werk incl lijst: H44 x b157 cm. Het werk is gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zit wat foxing op de punten van de rechter zijde. Vanwege de afmeting en het gewicht kan dit werk alleen afgehaald worden of verzonden per koerier.
Lijsten:
Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit worden vermeld.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 16-4-2018 om 15:07 |
Eindtijd | 23-4-2018 om 21:07 |