| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oskar KOKOSCHKA
(Pöchlarn, 1886 - Villeneuve, 1980)
„Der verschmähte Liebhaber“
Lithografie, ongenummerd uit een serie van 175
Linksonder in de steen gesigneerd, 1975 ,
afmeting afbeelding: 21,5 cm x 17,5 cm,
afmeting Blad: 38 cm x 30 cm
Ref: Wingler-Welz 391 B2
Verschenen bij de uitgave Kokoschka und Hellas, waar bij de eerste exemplaren een originele litho is gevoegd.
in zeer goede staat
| Transport | |
| Garantie | |