Ota Janecek - Naakte vrouw - Verkocht

Ota Janecek - Naakte vrouw kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Ota Janecek - Naakte vrouw kopen? Bied vanaf 50!Ota Janecek - Naakte vrouw kopen? Bied vanaf 50!Ota Janecek - Naakte vrouw kopen? Bied vanaf 50!Ota Janecek - Naakte vrouw kopen? Bied vanaf 50!Ota Janecek - Naakte vrouw kopen? Bied vanaf 50!Ota Janecek - Naakte vrouw kopen? Bied vanaf 50!
  • Ota Janecek (1919-1996)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 41.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 39/80
linosnede

door : Ota Janeček (1919 - 1996)
met potlood gesigneerd, versie 98/100

afmeting : 44 x 30.5 cm ( op blad 60 x 41.8 cm )
conditie : uitstekend, ruime marges, verso blank

Ota Janeček (1919 - 1996) een vooraanstaand Tsjechisch graficus, schilder, illustrator en beeldhouwer. In 1937 en 1939 studeerde hij tekenen aan de Tsjechische Technische Universiteit bij Cyril Bouda, O. Blažíček en K. Pokorný. Geleidelijk ontdekte hij zijn eigen unieke poëtische stijl. Vrouwen in zijn presentatie doen met hun kwetsbaarheid denken aan Japanse meesters.

Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 22,00

Ota Janecek (1919-1996)

Tsjechisch Tsjechisch

Geplaatst door  doorn2150
83 verkochte items
Alle items (2)
41.8 cm
60 cm