Otto Dicke - Ingelijste inkttekening , Boerderij – Lijst, 38 x 48 cm.

Otto Dicke - Ingelijste inkttekening , Boerderij – Lijst, 38 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 20!
Otto Dicke - Ingelijste inkttekening , Boerderij – Lijst, 38 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 20!Otto Dicke - Ingelijste inkttekening , Boerderij – Lijst, 38 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 20!Otto Dicke - Ingelijste inkttekening , Boerderij – Lijst, 38 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 20!Otto Dicke - Ingelijste inkttekening , Boerderij – Lijst, 38 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 20!Otto Dicke - Ingelijste inkttekening , Boerderij – Lijst, 38 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 20!Otto Dicke - Ingelijste inkttekening , Boerderij – Lijst, 38 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 20!Otto Dicke - Ingelijste inkttekening , Boerderij – Lijst, 38 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 20!Otto Dicke - Ingelijste inkttekening , Boerderij – Lijst, 38 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 20!Otto Dicke - Ingelijste inkttekening , Boerderij – Lijst, 38 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 20!Otto Dicke - Ingelijste inkttekening , Boerderij – Lijst, 38 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 20!Otto Dicke - Ingelijste inkttekening , Boerderij – Lijst, 38 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 20!Otto Dicke - Ingelijste inkttekening , Boerderij – Lijst, 38 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 20!Otto Dicke - Ingelijste inkttekening , Boerderij – Lijst, 38 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 20!Otto Dicke - Ingelijste inkttekening , Boerderij – Lijst, 38 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 20!
  • Otto Dicke (1918-1984)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Pen (Inkt)
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 19 x 27 cm (h x b)
Incl. lijst 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.
  • Een ingelijste inkttekening en 'gewassen inkt' van de Nederlandse kunstenaar Otto Dicke (1918-1984).
    -Niet zichtbaar gesigneerd. Waarschijnlijk zit de signatuur onder het passe-partout. We hebben de tekening niet uit de lijst gehaald. Wel staat op de achterkant de herkomst van de tekening geschreven.
    -Ingelijst in een goudkleurige houten lijst met passe-partout en glasplaat. Klaar om op te hangen.
    -Afmetingen: Lijst, 38 x 48 x 5 cm. Beeld, 19 x 27 cm.
    -Herkomst: Uit de nalatenschap van de kunstenaar Victor Bouter (1928-2004), zoon van de kunstenaar Cor Bouter (1888-1966). Victor Bouter was samen met Robert Hallatu de drijvende kracht achter de Galerie “De Heeren van Voorburg” in de Herenstraat in Voorburg.
    -Conditie: In goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:
    Otto Dingeman Dicke (Dordrecht, 3 mei 1918 - aldaar, 7 december 1984) was een Nederlands beeldend kunstenaar, tekenaar en illustrator, cartoonist, striptekenaar, illustrator van kinder- en andere boeken en ontwerper van mozaïeken voor scholen en kerken.
    -Opleiding: Autodidact.
    In de jaren vijftig kreeg Otto Dicke bekendheid als illustrator en striptekenaar. Hij werkte samen met onder andere samen Cees Buddingh en hij illustreerde boeken van Hans Bouma en Simon Carmiggelt. Later werd hij bekend door zijn vrije werk, voornamelijk tekeningen van landschappen, stadsgezichten, (naakt)modellen en kinderen.
    Van 1960-1981 was hij leraar aan de Academie voor Beeldende Kunsten Rotterdam.
    Otto Dicke maakte veel tekeningen van Dordrecht en omgeving. Hij werd benoemd tot ereburger van de gemeente Dordrecht op 6 januari 1981. Ook werd er een plein in Dordrecht naar hem vernoemd, het Otto Dickeplein.
    Zie voor meer informatie over deze bijzondere en veelzijdige tekenaar:
    https://www.regionaalarchiefdordrecht.nl/dordts-biografisch-woordenboek/otto-dingeman-dicke/ (Tekst: Roel Leentvaar, april 2019).
    http://www.ottodicke.nl
    https://www.youtube.com/watch?v=1HzwtHHtT-4

    Afhandeling:
    -De ingelijste tekening kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur.
    -De ingelijste tekening kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 10,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk: 20,00 euro.

    Vragen? Klik op “Vraag de verkoper”.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

In goede staat. De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Otto Dicke (1918-1984)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3332 verkochte items
Alle items (23)
48 cm
38 cm
27 cm
19 cm