Otto Hanrath - Otto Hanrath, Baanwielrenners - Verkocht

Otto Hanrath - Otto Hanrath, Baanwielrenners kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Otto Hanrath - Otto Hanrath, Baanwielrenners kopen? Bied vanaf 50!Otto Hanrath - Otto Hanrath, Baanwielrenners kopen? Bied vanaf 50!Otto Hanrath - Otto Hanrath, Baanwielrenners kopen? Bied vanaf 50!
  • Otto Hanrath (1882-1944)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1928
TechniekEts
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie losbladige ets van Otto Hanrath.
Papierformaat: 42 x 26
Afbeelding: 30 x 24
 Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Otto Hanrath 28'
Tevens gemonogrammeerd en datering r.o. in de plaat 'OH 28'
Origineel, nooit ingelijst geweest
Erfstuk, hoogstwaarschijnlijk verkregen van kunstenaar zelf

ObjectlocatieDELFT,  Nederland
Starttijd4-2-2024 om 11:52
Eindtijd16-3-2024 om 12:29
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken