Otto van Rees - Moeder en king - Verkocht

Otto van Rees - Moeder en king kopen? Bied vanaf 450!

Otto van Rees - Moeder en king kopen? Bied vanaf 450!Otto van Rees - Moeder en king kopen? Bied vanaf 450!Otto van Rees - Moeder en king kopen? Bied vanaf 450!
  • Otto van Rees (1884-1957)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Religieus
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 46 x 36 cm (h x b)
Incl. lijst 54 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Otto van Rees speelde een belangrijke rol in de vernieuwing van de Nederlandse kunst in de eerste helft van de 20ste eeuw. In 1904 trok de jonge schilder naar Parijs waar hij bevriend raakte met kunstenaars als Kees van Dongen, Pablo Picasso, Juan Gris en Georges Braque. Hier was hij getuige van de nieuwste ontwikkelingen in de moderne kunst. Zelf stond hij in 1915 aan de wieg van het Dadaïsme. Doordat zijn werk steeds te zien was op tentoonstellingen in Nederland oefende hij grote invloed uit op jonge kunstenaars in Nederland.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80