Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 57.50 x 45.50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 81 x 69 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 + XX + enkele kunstenaar exemplaren |
Kunstenaar: Panamarenko
EXCUSES VOOR DE WEERKAATSING IN HET GLAS DOOR DE LICHTFLITS VAN HET FOTOTOESTEL
Titel: the Aeromodellers
Techniek: kleurendruk met diepdruk
Gesigneerd: tweemaal met de hand gesigneerd, in rechterbovenhoek en rechterbenedenhoek met dedicatie “voor Veronique”
Oplage: 100 exemplaren + XX exemplaren + enkele niet genummerde kunstenaarsexemplaren, u biedt hier op een niet genummerd exemplaar van de kunstenaar dat hij opdroeg aan Veronique
Jaartal: 1998
Afmetingen blad en afbeelding: 57,50 cm x 45,50 cm
Afmetingen inlijsting: 81 cm x 69 cm (professioneel en zuurvrij ingelijst met diepe passe-partout, nieuwstaat)
Conditie: zeer goed
Literatuur: Panamarenko Multiples deel 2 (Hans Theys), afgebeeld en beschreven pagina 32 en 33.
Uitsluitend afhalen in Belgisch Limburg (Velm regio Sint-Truiden) na afspraak.
Geen verzending gezien de inlijsting
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velm, België |
Objectlocatie | Velm, België |
Starttijd | 24-4-2021 om 9:28 |
Eindtijd | 15-8-2021 om 21:18 |