Ets van Paolo Carosone, gesigneerd en gedateerd in potlood. Geplaatst achter eenvoudig passe-partout en ingelijst "zonder lijst ". Het werk kan ook zonder ophangattributen en passe-partout verstuurd worden. verzending 8,25, aangetekend 10,20
Goed
passe-partout gebruikssporen. Geen glas.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,25