Paul Huf - Man in ligstoel - Verkocht

Paul Huf - Man in ligstoel kopen? Bied vanaf 5!
Paul Huf - Man in ligstoel kopen? Bied vanaf 5!Paul Huf - Man in ligstoel kopen? Bied vanaf 5!Paul Huf - Man in ligstoel kopen? Bied vanaf 5!Paul Huf - Man in ligstoel kopen? Bied vanaf 5!Paul Huf - Man in ligstoel kopen? Bied vanaf 5!Paul Huf - Man in ligstoel kopen? Bied vanaf 5!
  • Paul Huf (1924-2002)
TypeFotografie
Jaartal1957
TechniekC-Print
IngelijstDibond
Afmetingen25 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Foto gemaakt in 1957 door Paul Huf, stempel van Studio Paul Huf op achterzijde

Dit item is verkocht voor 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-08-2022 om 13:07
Eindtijd:21-08-2022 om 20:32
perkedel
17 aug. / 11:21
€ 5