Paul Overhaus - Urbaan Water -houtsnede 1988- - Verkocht

Paul Overhaus - Urbaan Water -houtsnede 1988- kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Paul Overhaus - Urbaan Water -houtsnede 1988- kopen? Bied vanaf 45!Paul Overhaus - Urbaan Water -houtsnede 1988- kopen? Bied vanaf 45!Paul Overhaus - Urbaan Water -houtsnede 1988- kopen? Bied vanaf 45!
  • Paul Overhaus (1935-2014)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1988
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Modern
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 39 x 25 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 4/12
Mooi grafisch werk van Paul Overhaus in een kleine oplage van slechts 12 exemplaren. Dit is nummer 4. Degelijke wit gelakte barthlijst met ruim wit rondom de afbeelding geeft het werk een extra ruimtelijke dimensie. Geheel verkeert in staat van nieuw. Bij voorkeur af te halen in Utrecht of bezorgen in overleg zodat de lijst behouden kan blijven. Verzending zonder lijst.
Binnen Nederland € 11,95

Paul Overhaus (1935-2014)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  kunstmest
581 verkochte items
Alle items (0)
45 cm
60 cm
25 cm
39 cm