Paul van der Eerden - Ik heb zin om te denken - Verkocht

Paul van der Eerden - Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Paul van der Eerden - Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 10!Paul van der Eerden - Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2688 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Paul van der Eerden (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage; 300 exemplaren
Paul van der Eerden
offsetlihto uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Paul van der Eerden bij xx multiple galerie
oplage; 300 exemplaren
niet gesigneerd

Paul van der Eerden (1954)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2688 verkochte items
42 cm
63 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:01-12-2019 om 14:01
Eindtijd:13-12-2019 om 18:07
janee
13 dec. / 17:29
€ 10