Paul van der Eerden - Ik heb zin om te denken - Verkocht

Paul van der Eerden - Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Paul van der Eerden - Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 10!Paul van der Eerden - Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 10!
  • Paul van der Eerden (1954)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage; 300 exemplaren
Paul van der Eerden
offsetlihto uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Paul van der Eerden bij xx multiple galerie
oplage; 300 exemplaren
niet gesigneerd
Binnen Nederland € 11,00

Paul van der Eerden (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Renee
2978 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
42 cm
63 cm