FA. (2)

Peter Bes - Reede van Marmara

Peter Bes - Reede van Marmara kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  gerritn

Lid sinds 2020
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Peter Bes (1945)
IngelijstIngelijst
Afmetingen43.5 cm x 32.5 cm (h x b)
Lijst66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageonbekend

mooie zeefdruk, in 1989 gekocht.
op de foto van de zeefdruk rechtsonder kleine gele spiegeling. dit is alleeen spiegeling.

Peter Bes (1945)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  gerritn

Lid sinds 2020
verkochte items
51 cm
66 cm
32.5 cm
43.5 cm
Starttijd:14-01-2020 om 11:49
Eindtijd:21-01-2020 om 22:13
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie