kleurets in zwart, rood en blauw van Peter Bes met twee matrozen afgebeeld aan de rand van een soort donker bos. langs de randen rode en blauwe kronkels afmetingen 75x107 cm werk zelf 63x84 cm het werk zit in een aluminium lijst met glas. de lijst is in goede staat maar het werk zelf heeft wat vochtvlekken, zie de foto's. het is gesigneerd en genummerd 2/15 met de indicatie "eigen druk"
Redelijk
het werk heeft met name op het passepartout en een klein beetje in de ets zelf wat vochtplekken
koeriersdienst