Peter Bes - zonder titel

Peter Bes - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Peter Bes - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Peter Bes - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Peter Bes - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Peter Bes - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
  • Peter Bes (1945)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1987
Techniek Gemengde Druktechniek
Stijl Realistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 84 x 63 cm (h x b)
Incl. lijst 107 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 15
kleurets in zwart, rood en blauw van Peter Bes met twee matrozen afgebeeld aan de rand van een soort donker bos. langs de randen rode en blauwe kronkels
afmetingen 75x107 cm
werk zelf
63x84 cm
het werk zit in een aluminium lijst met glas. de lijst is in goede staat maar het werk zelf heeft wat vochtvlekken, zie de foto's. het is gesigneerd en genummerd 2/15 met de indicatie "eigen druk"

ConditieRedelijk
het werk heeft met name op het passepartout en een klein beetje in de ets zelf wat vochtplekken

Peter Bes (1945)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  redborough
Lid sinds 2021
4 verkochte items
Alle items (3)
75 cm
107 cm
63 cm
84 cm