Peter Gentenaar - mannetje met vissen

Peter Gentenaar - mannetje met vissen kopen? Bied vanaf 75!
Peter Gentenaar - mannetje met vissen kopen? Bied vanaf 75!Peter Gentenaar - mannetje met vissen kopen? Bied vanaf 75!Peter Gentenaar - mannetje met vissen kopen? Bied vanaf 75!Peter Gentenaar - mannetje met vissen kopen? Bied vanaf 75!
  • Peter Gentenaar (1946)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20
Vroege litho van de als driedimensionaal papierkunstenaar bekend staande Peter van Gentenaar.
Werk van hem is inmiddels wereldwijd opgenomen in musea en particuliere collecties.

Deze kleurrijke litho stamt van net voor de tijd dat hij begon met het zelf maken van zijn papier.
Aan bovenrand twee scheurplekjes op de oppervlakte van het papier. Deze zullen bij het inlijsten achter het passe partout vallen.
Binnen Nederland € 9,00
Naar België € 13,00

Starttijd18-2-2024 om 13:19
Eindtijd1-3-2024 om 19:18
Openingsbod € 75
ObjectlocatieZaandam,  Nederland