| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1974 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Geschept Papier |
| Stijl | Surrealistisch |
| Onderwerp | Stilleven |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 56 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 5 |
Fascinerend stilleven van Peter Joosten. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’74) en genummerd (2/5). In goede conditie; wat heel oppervlakkige kreukjes in het blad.
Afmetingen:
56cm x 40cm (blad), 17cm x 18cm (beeld)
| Conditie | |||||||||
| Conditie | Goed | ||||||||
| Wat heel oppervlakkige kreukjes in het blad | |||||||||
| Transport | |||||||||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Diemen, Nederland | ||||||||
| Betalen | U dient de aankoop vooraf via ons betaalsysteem te voldoen. Betalen bij afhalen op locatie is niet mogelijk. | ||||||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||||||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||||||||