Peter Louman - (1940-2010) Abstracte, kleurrijke, zomerse zeefdruk

Peter Louman - (1940-2010) Abstracte, kleurrijke, zomerse zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!
Peter Louman - (1940-2010) Abstracte, kleurrijke, zomerse zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!Peter Louman - (1940-2010) Abstracte, kleurrijke, zomerse zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!Peter Louman - (1940-2010) Abstracte, kleurrijke, zomerse zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!Peter Louman - (1940-2010) Abstracte, kleurrijke, zomerse zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!
  • Peter Louman (1940-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen31 cm x 25 cm (h x b)
Passe-partout33 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Peter Louman, zeer sprekende zeefdruk uit 1988, oplage 12/50, hand gesigneerd.

Zeefdruk ('hoogdruksel') verkeert in zeer goede conditie.

Afmetingen ca: 25 x 31 cm, inclusief passe-partout 33 x 25.5 cm

Peter LOUMAN (Naarden, 1940 - Assendelft, 2010), schilder, beeldhouwer, graficus.
Peter Louman, beeldend kunstenaar, grafisch ontwerper en dichter was een flamboyante verschijning, eigenzinnig en perfectionist. In 1984 betrok hij met Wille Boudewijn een voormalig pakhuis aan de Veenpolderdijk, te Assendelft. Ze gaven het de naam ‘Vrijheid aan de Dijk‘. Hij maakte daar zijn bekende houtsneden en zeefdrukken: vitaal en kleurrijk.

Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden, alleen binnen Europa.

Peter Louman (1940-2010)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  flokbluit
FA. (4 )

177 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
25.5 cm
33 cm
25 cm
31 cm
Starttijd:31-10-2022 om 10:31
Eindtijd:13-11-2022 om 19:47
Openingsbod € 49
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa