Niet of onleesbaar gesigneerd - Olie schilderij van boerderij in landschap
Albert Servaes - La Sirène (Capri) 1902
18k rose gouden oorknoppen met lapis lazuli en briljant geslepen diamant 0.08ct
14k rosé gouden collier met hanger bezet met topaas - 45 cm
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 83.5 x 167 cm (h x b) |
Incl. lijst | 83.5 x 167 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Dit werk is ingelijst en er zit glas voor, er zijn geen beschadigingen van betekenis. | |