Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
deze litho "wil gedragen" van Peter van Poppel is uit 1987, gesigneerd met potlood door de kunstenaar
afmeting 30 x 37 cm.
verzendkosten 7,50, kan zonder kosten in Utrecht opgehaald worden.
Starttijd | 13-5-2013 om 22:28 |
Eindtijd | 20-5-2013 om 22:28 |