Peter Vos - Amaurornis phoenicurus (witborstwaterhoen)

Peter Vos - Amaurornis phoenicurus (witborstwaterhoen) kopen? Bied vanaf 250!
Peter Vos - Amaurornis phoenicurus (witborstwaterhoen) kopen? Bied vanaf 250!Peter Vos - Amaurornis phoenicurus (witborstwaterhoen) kopen? Bied vanaf 250!Peter Vos - Amaurornis phoenicurus (witborstwaterhoen) kopen? Bied vanaf 250!
  • Peter Vos (1935-2010)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1980
Techniek Potlood
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 10 x 11 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Deze natuurgetrouwe vogelstudie toont een witborstwaterhoen in zijaanzicht. Peter Vos legt met grote precisie de karakteristieke bouw, houding en poten van de vogel vast. De sobere compositie zonder achtergrond richt alle aandacht op vorm en anatomie. Het werk ademt een bijna wetenschappelijke nauwkeurigheid, gecombineerd met Vos’ herkenbare, trefzekere handschrift. De ingetogen uitvoering geeft het blad een rustige en tijdloze uitstraling.
Het papier vertoont lichte en gelijkmatige ouderdomsverkleuring. Geen zichtbare vlekken, scheuren of papierverlies. De tekening is scherp en goed intact. Ingelijst achter glas met passe-partout; lijst en passe-partout verkeren in nette staat.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25