Philip Zilcken - Philip Zilcken: Ets, Gezicht op Lausanne - Verkocht

Philip Zilcken: Ets, Gezicht op Lausanne kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Philip Zilcken: Ets, Gezicht op Lausanne kopen? Bied vanaf 1!Philip Zilcken: Ets, Gezicht op Lausanne kopen? Bied vanaf 1!
  • Philip Zilcken (1857-1930)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie ets van Philip Zilcken, naar werk van Matthijs Maris

Titel: Gezicht op Lausanne

Jaartal: omstreeks 1885 -1888

Afmetingen: h. 13,9cm x b. 18,5cm (Blad 47x35cm)

Gesigneerd: in de druk

Oplage: Onbekend

Ingelijst: Nee

Materiaal: Ets op (Van Gelder) papier.

Het gaat hier om een originele ets op geschept papier. De titel van het werk en naam van de maker/schilder is vaak vermeld onder de ets en werden door boekdruktechniek erbij gedrukt. (Ingelijst wordt de titel overigens vaak onder een passe-partout geplaatst).

Conditie:

Het werk is in perfecte staat.

Verzenden:
Dit werk kan worden verzonden. Afhalen in Amsterdam Z-O tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Aankopen bij de Veilingmeester kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Garantie:
Dit werk is volledig door Kunstveiling.nl gegarandeerd.

Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks dat u een aankoopgarantie heeft, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken. Bezichtigen kan in Amsterdam Z-O, tijdens kantooruren, maar alleen op afspraak.