Philip Zilcken - RUINE AAN DE WOESTIJNRAND

Philip Zilcken - RUINE AAN DE WOESTIJNRAND kopen? Bied vanaf 35!
Philip Zilcken - RUINE AAN DE WOESTIJNRAND kopen? Bied vanaf 35!Philip Zilcken - RUINE AAN DE WOESTIJNRAND kopen? Bied vanaf 35!Philip Zilcken - RUINE AAN DE WOESTIJNRAND kopen? Bied vanaf 35!Philip Zilcken - RUINE AAN DE WOESTIJNRAND kopen? Bied vanaf 35!Philip Zilcken - RUINE AAN DE WOESTIJNRAND kopen? Bied vanaf 35!Philip Zilcken - RUINE AAN DE WOESTIJNRAND kopen? Bied vanaf 35!
  • Philip Zilcken (1857-1930)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 x 11.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze ets/droge naald hoort bij het Oriëntaalse werk van Philip Zilcken. In dit kader zijn vanaf het einde van de 19e eeuw en de eerste 20 jaar van de vorige eeuw schilderijen, pastels en etswerk
onstaan. Deze ets is in zeer goede staat en r.o. met potlood gesigneerd.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Starttijd9-9-2023 om 10:14
Eindtijd23-9-2023 om 10:30
Openingsbod € 35
ObjectlocatieRoermond,  Nederland