Rob Scholte - Zeefdruk: Reproductie verplicht
Henk Schiffmacher - Zeefdruk - 2007
Werner Moonen - Gij zult mij niet scheiden Ik breng de nacht door in het oog van de dag .
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 31 x 51 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Het werk is in goede staat en netjes ingelijst. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maarssen, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Maarssen, Nederland |
Starttijd | 3-4-2020 om 22:18 |
Eindtijd | 14-4-2020 om 20:10 |