Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
William Malucu - Passionate life
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Kunstenaar: Piet van Wijngaerdt
Titel: onbekend
Techniek: pasteltekening
Jaar: 1936
Afmeting: 40 cm x 35 cm
Tweemaal gesigneerd: aan vcorzijde en achterzijde (zie foto's). Meerdere exposities in het Stedelijk Museum in Amsterdam
In uitstekende staat!
Starttijd | 11-9-2016 om 14:37 |
Eindtijd | 18-9-2016 om 14:37 |