18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Twee krijttekeningen van Piet van Wijngaerdt lid van de Bergense School - 1873 - 1964
in bijpassende lijst omkaderd - leuk geheel - beeldmaten 27 x 30 en 23 x 30 cm.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bergen.nh., Nederland |
Objectlocatie | Bergen.NH., Nederland |
Starttijd | 1-12-2017 om 20:09 |
Eindtijd | 8-12-2017 om 20:14 |