Piet van Wijngaerdt - Prachtige spinnenkop chrysanten - Verkocht

Piet van Wijngaerdt - Prachtige spinnenkop chrysanten kopen? Bied vanaf 450!

Verkoopprijs: € 517,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Piet van Wijngaerdt - Prachtige spinnenkop chrysanten kopen? Bied vanaf 450!Piet van Wijngaerdt - Prachtige spinnenkop chrysanten kopen? Bied vanaf 450!Piet van Wijngaerdt - Prachtige spinnenkop chrysanten kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  gavina
FA. (1)

9 verkochte items
  • Piet van Wijngaerdt (1873-1964)
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
Lijst96 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Piet van Wijngaerdt is een telg van de Bergense school. Hij is vooral bekend van zijn eigenzinnige schilderstijl. Eenmaal raken en klaar!! Zwarte vlekken op de achterkant is verf.
Dit werk kan echt zo aan de wand. Zeer hoge kwaliteit.

Zowel schilderij zijn in prachtige frisse staat !! Kan zo de galerie in.

Dit item is verkocht voor 517,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-01-2021 om 13:25
Eindtijd:20-01-2021 om 19:19
GerritRomme
20 jan. / 19:13
€ 450