Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 68 cm (h x b) |
Incl. lijst | 95 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig,
kleurrijk stilleven van Piet van Wijngaerdt.
Olieverf op doek, in de
verf gesigneerd Linksboven
Verso getiteld en nogmaals gesigneerd .
In originele lijst. Doek, spieraam en verf in zeer goede
conditie, lijst in goede conditie. Kunstwerk verdient een betere en mooiere omlijsting zodat het werk nog meer tot zijn recht kan komen
Afmetingen: +/- 80 cm x 68 cm
Afhalen of laten bezorgen is een pré ( bezorgen in overleg tegen kostprijs)
Verzenden is niet mogelijk vanwege de grootte van het kunstwerk
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waddinxveen, Nederland |
Objectlocatie | Waddinxveen, Nederland |
Starttijd | 14-2-2019 om 17:55 |
Eindtijd | 23-2-2019 om 21:45 |