Pieter d' Hont - Merrie met veulen - Verkocht

Pieter d' Hont - Merrie met veulen kopen? Bied vanaf 925!
Beeld / Object

Pieter d' Hont - Merrie met veulen kopen? Bied vanaf 925!Pieter d' Hont - Merrie met veulen kopen? Bied vanaf 925!
  • Pieter d' Hont (1917-1997)
TypeBeeld / Object
Jaartal1969
TechniekBrons
StijlKlassiek
OnderwerpDieren
Afmetingen31 x 23 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht5600 gram
GesigneerdOngesigneerd
Oplage100
Zeer fraai brons beeld van Pieter d'Hont uit 1969, getiteld 'Merrie met veulen'.

Pieter Hermanus d'Hont was een Nederlands beeldend kunstenaar,  vooral bekend als beeldhouwer. Hij was de officieuze stadsbeeldhouwer van Utrecht en heeft daar vele beelden achtergelaten, waaronder het beeld van Anne Frank.

Pieter d'Hont ontwierp het beeld 'Merrie met veulen' in opdracht van de Coöperatieve Centrale Raiffeisenbank (nu: Rabobank) ten gelegenheid van de opening van een vestiging in Utrecht. De grote variant van dit beeld is nog altijd te zien in de Sint Jacobsstraat. De hier aangeboden, kleinere variant werd in een oplage van 100 stuks uitgebracht (bron: website Pieter d'Hont)

ObjectlocatieSon en Breugel,  Nederland
Starttijd26-1-2023 om 17:01
Eindtijd2-2-2023 om 19:03
Biedingen (3)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken