Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Imanol Marrodán - Zonder titel 2006 (f10)
Guillaume Bijl - Guillaume Bijl
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 98 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190 |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Klein plooitje in het midden bovenaan. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.