Pieter Holstein - Handgekleurde ets, Demokratiese verwikkelingen - Ingelijst - Verkocht

Pieter Holstein - Handgekleurde ets, Demokratiese verwikkelingen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Pieter Holstein - Handgekleurde ets, Demokratiese verwikkelingen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Pieter Holstein - Handgekleurde ets, Demokratiese verwikkelingen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Pieter Holstein - Handgekleurde ets, Demokratiese verwikkelingen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (314)

Lid sinds 2010
43175 verkochte items
Alle items van deze verkoper (597)
  • Pieter Holstein (1934)
Jaartal1957
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen22.5 cm x 27.5 cm (h x b)
Lijst49.5 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7/10

Aangekocht bij Galerie Hendriksen.

Herkomst: Collectie Otto Schaap

Pieter Holstein (1934)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (314)

Lid sinds 2010
43175 verkochte items
54 cm
49.5 cm
27.5 cm
22.5 cm
Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-12-2020 om 14:52
Eindtijd:13-12-2020 om 19:20
Biedingen (3)
ericdewinter
13 dec. / 19:14
€ 100
camelot
13 dec. / 18:16
€ 90
Vincent
04 dec. / 12:56
€ 80