In opdracht geveild:
(24-24-1)
Mooie ingekleurde (met verf) ets van Pieter Holstein. Zeer mooi professioneel ingelijst. Kan direct aan de muur.
Titel: Und wann er sich die augen offnen zu konnen nur einbilden sollte shadet es auch nichts (musil)
Jaartal: Onbekend
Afmetingen ets: 28cm x 33cm
Afmetingen lijst: 52cm x 67cm
Gesigneerd: Ja, handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Ja, zeer mooi
Oplage: 10/20
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging met koerier is mogelijk voor 35 euro binnen NL. (Muv De Eilanden/Zeeuws Vlaanderen).
Garantie:
Informatie: