In opdracht geveild:
Met de hand ingekleurde ets van Pieter Holstein. Leuk, klein werkje op handgeschept papier. Kleine oplage.
Titel: onbekend
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen ets: 11cm x 8cm
Afmetingen blad: 25cm x 16cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 6/12
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden in een stevige envelop, kosten 7 euro aangetekend en verzekerd. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: