| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Speelse litho van Pieter Holstein, met de hand ingekleurd. Het werk is afgedrukt op Van Gelder Papier en meet 50 x 65 cm. Met potlood is het werk linksonder voorzien van signatuur en oplagenummer (21/50). Een titel of jaartal is niet vermeld. Het werk is in goede conditie. Er is een watervlekje aan de onderkant (zie foto), dat achter een passepartout niet zichtbaar is.
Het werk kan worden opgehaald in Breda of verzonden op kosten van de koper.
| Transport | |
| Garantie | |