In opdracht geveild:
Zeer mooi werkje van Pieter Holstein, in een lage oplage. Ets die met verf is ingekleurd. Op geschept papier. In heel mooi passepartout (waar het werk eventueel eenvoudig uit te halen is).
Titel: Die Taube
Jaartal: Onbekend
Afmetingen: 10cm x 10cm (Blas: 25cm x 32cm)
Gesigneerd: Handgesigneerd
Ingelijst: Nee
Oplage: 7/10
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Garantie:
Informatie: