In opdracht geveild:
(29-29-1)
Kleurenets van Pieter Holstein. Dit werk is in zeer goede staat, maar op board geplakt. Om in te lijsten is dat alleen maar goed, maar dus wel iets om rekening mee te houden.
Titel: Kracht
Jaartal: onbekend
Afmetingen blad: 60cm x 80cm
Afmetingen beeld: 33cm x 27cm
Gesigneerd: Handgesigneerd en genummerd
Ingelijst: Ja
Oplage: 168/190
Herkomst: Uitgave van Prent 190
Conditie: In zeer goede staat
Het werk is in zeer goede staat alleen op karton geplakt en zou dus ingelijst moeten worden.
Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden, 10 euro in een pakket. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: