Pieter Holstein - Romance, met de hand ingekleurde ets - Verkocht

Pieter Holstein - Romance, met de hand ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 70!
Grafiek (handgesigneerd)

Pieter Holstein - Romance, met de hand ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 70!Pieter Holstein - Romance, met de hand ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 70!Pieter Holstein - Romance, met de hand ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 70!Pieter Holstein - Romance, met de hand ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 70!Pieter Holstein - Romance, met de hand ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 70!
  • Pieter Holstein (1934)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekHandgekleurd
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Mooie, ingekleurde ets van Pieter Holstein uit 1978.  Ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (90/190), getiteld in de plaat.  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 66cm x 50cm (blad), 33cm x 28cm (beeld)

Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

ObjectlocatieDiemen,  Nederland
Starttijd13-2-2024 om 11:48
Eindtijd25-2-2024 om 22:57
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken