Pieter Holstein - Romance - Verkocht

Pieter Holstein - Romance kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Pieter Holstein - Romance kopen? Bied vanaf 45!Pieter Holstein - Romance kopen? Bied vanaf 45!
  • Pieter Holstein (1934)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Ets
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 51 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooie, fijne ets van Pieter Holstein
kleine bruine plekjes buiten beeld aan de onderkant
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00