Pieter Holstein - - la recherche des t,emps perdu - - Verkocht

Pieter Holstein - - la recherche des t,emps perdu - kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

Pieter Holstein - - la recherche des t,emps perdu - kopen? Bied vanaf 175!Pieter Holstein - - la recherche des t,emps perdu - kopen? Bied vanaf 175!Pieter Holstein - - la recherche des t,emps perdu - kopen? Bied vanaf 175!Pieter Holstein - - la recherche des t,emps perdu - kopen? Bied vanaf 175!Pieter Holstein - - la recherche des t,emps perdu - kopen? Bied vanaf 175!
  • Pieter Holstein (1934)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
Incl. lijst51.5 x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20

 Ingekleurde ets op papier door Pieter Holstein  ( 1934 - )

  In potlood : P. Holstein. 4/20     Le recherche des t,emps perdu

 Verkeert in best mogelijke conditie. In Barth kwaliteitslijst.

 Wordt aangetekend verzonden , maar kan - desgewenst- in Den Haag worden opgehaald

Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 22,50
Naar Duitsland € 22,50
Europese Unie € 24,50
Wereldwijd € 40,00

ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd10-12-2023 om 17:05
Eindtijd10-3-2024 om 19:04
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken