Pol Jong - De Bange Duivel - Ets - Verkocht

Pol Jong - De Bange Duivel - Ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 9,00

Pol Jong - De Bange Duivel - Ets kopen? Bied vanaf 1!Pol Jong - De Bange Duivel - Ets kopen? Bied vanaf 1!Pol Jong - De Bange Duivel - Ets kopen? Bied vanaf 1!Pol Jong - De Bange Duivel - Ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3179 verkochte items
Alle items van deze verkoper (70)
  • Pol Jong (1944)
Jaartal1975
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen10 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage225/400
Nieuwjaarswens 1975 van De Bange Duivel door Pol JongLosbladig, beeldmaat 10x15, bladmaat 12x17Gesigneerd in potlood l.o. ' Pol Jong' Authenticiteit volledig gegarandeerd

Pol Jong (1944)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3179 verkochte items
15 cm
10 cm
Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:15-12-2018 om 11:55
Eindtijd:21-12-2018 om 21:05
Biedingen (3)
Katrien62
21 dec. / 09:13
€ 9
meersander
21 dec. / 09:13
€ 5
meersander
20 dec. / 12:27
€ 1